Sidney Crosby je Made of Hockey Sidney Crosby je Made of Hockey

His drive and determination are rivaled only by his love for the game.


sledujte svůj příběh

Explorer

Made of Hockey Made of Hockey

Hokej se skládá z mnoha věcí. Skládá se ze zamrzlých rybníků, stadionů a společenských arén. Skládá se z pocitu sounáležitosti k týmu. Je to pocit, když vjedete ven na kus čistého ledu. Je to, když cítíte jak puk padá na led.V tu chvíli se vyplácí všechny hodiny tvrdého tréninku a časných ranních cvičení. Inspiruje velikostí, zatímco se ve stejnou dobu udrží upřímný a pokorný. Hokej je mnohem víc než jen hra, je to vášeň, pýcha a jednoduše, způsob života. Vždy jsme byli a vždy budem, součástí této hry.

Jsme CCM.
Jsme Made of Hockey.

Explore

Hokej nic jiného


Hokej největší hra na světě

mimo něj, to není jen čas co ctí tradice, ale posedlost, která definuje všechny z nás v CCM jako společnost, která je naprosto oddaná hokeji. Hra je hluboko vryta, jak do našeho vědomí,tak do povrchu hokejových stadionů po celém světě. Stejně jako vy i my žijeme a dýcháme hokejem den co den, a náš závazkem je, aby se i nadále tato skvělá hra stávala ještě větší

Tam začínáme


Inovace na ledě,
generace po generaci.

Tato hra je v naší krvi. Je v nás každý okamžik. Již více než sto let přinášíme inovace do hokeje a neustále objevujeme sami sebe a to vám pomáhá dosáhnout vašich cílů. My posunujeme hranice, takže budete mít to co potřebujete, aby byl každý váš den o trochu lepší. Stát se legendou není jen výsledkem talentu,ale je to výsledek času a odhodlání. Ty to víš. My to víme. Protože stejně jako my,i ty jsi Made of Hockey.

Jste MADE OF?

#MADEOFHOCKEY

Následujte nás na @CCMHockey. Podělte se s námi o své hokejové příběhy a ukážte nám, proč jste #madeofhockey

View More

Připoj se ke generaci CCM

Chci být součástí nové generace hráčů, kteří jsou Made of Hockey. Zasílejte mě aktuální newslettery, informace o novinkách a nových produktech.

Success!